ART terapia Sensoplastyka dla każdego

Już 21 lutego, we czwartek o godz. 16.30 zapraszamy na prawdziwą SENSOPLASTYKĘ. Art terapeutyczne metody twórcze stymulujące przyjaźnie mózg do pracy, odpoczynku i twórczej ekspresji. Zawrzecie wartościowe znajomości i wrócicie do domu nieco … pobrudzeni. Bądźcie na to gotowi. My tu nie używamy fartuszków!!! Proponujemy Wam zajęcia, jakich jeszcze nie było!

OK

Wpływa ona na rozwój całego organizmu. Stymuluje receptory i wpływa na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej, tym łatwiej nam się myśli. To art terapia i relaksacja. Zapraszamy dzieci i dorosłych.

Materiały sensoryczne opierają się wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka jest odpowiednia dla niemowląt i dzieci o wiele starszych. Mogą wziąć w niej udział także osoby dorosłe.

ZASADY PRACY

Koszt: 30 zł. od osoby. Wpłaty na konto Banku Millenium nr 63 11602202 000000 0302329464 koniecznie z dopiskiem: „Sensoplatyka z Czerwonym Tulipanem”. Prosimy o przedłożenie potwierdzenie wpłaty. Wpłaty prosimy dokonywać do 18 lutego 2019 r. Na zajęcia zapisujemy do 18 lutego br. Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób.

DOKUMENTY DO POBRANIA, WYPEŁNIENIA I DOSTARCZENIA:

SENSOPLASTYKA4 w PDK UMOWA DAROWIZNY

ZASADY PRACY

ZGODA_I_ALERGIE


Ze względu na duże zainteresowanie, na wszystkie zajęcia wprowadzamy zapisy. Dzwońcie i piszecie do nas: tel. 89 752 35 08,  e-mail: anna.rutkowska@czerwonytulipan.ketrzyn.pl