Dla babci i dziadka!

W „Twórczym zaułku” myśleliśmy i działaliśmy z myślą o naszych babciach i dziadkach. To jedne z najbliższych osób dzieciom. Chcąc uhonorować te ważne osoby w zbliżające się święto – postaraliśmy się wykonać dla nich wyjątkowy, własnoręczny prezent. 

1

Było mnóstwo śmiechu i twórczego działania. Każdy otrzymał swoje kartonowe serce, które mógł dekorować w dowolny sposób. Do dyspozycji mieliśmy mnóstwo materiałów o różnej barwie i strukturze.

017

Na kolejne twórcze spotkania zapraszamy w lutym. Czekamy na Was w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30. Wszystkie zajęcia są bezpłatne prócz 21.02.

Tego dnia odbędzie się „Sensoplastyka”. To ćwiczenia rozwojowe dla wszystkich. Materiały sensoryczne opierają się wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka jest odpowiednia dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych. Mogą wziąć w niej udział także osoby dorosłe.


Koszt: 30 zł. od osoby. Wpłaty na konto Banku Millenium nr 63 11602202 000000 0302329464 koniecznie z dopiskiem: „Sensoplatyka z Czerwonym Tulipanem”. By dziecko mogło wziąć udział należy podpisać z nami Umowę darowizny, i podpisać stosowne oświadczenia dostępne na stronie internetowej oraz na miejscu w PDK przy ul. Pocztowej 13 w Kętrzynie.


Ze względu na duże zainteresowanie, na wszystkie zajęcia w lutym wprowadzamy zapisy. Dzwońcie i piszecie: tel. 89 752 35 08, e-mail: anna.rutkowska@czerwonytulipan.ketrzyn.pl