JUŻ W TEN WEEKEND RUSZA III MAZURSKI KONWENT GIER PLANSZOWYCH!

Zaplanujecie weekend z grami planszowymi. Jest ku temu okazja, ponieważ w Srokowie startuje III Mazurski Konwent Gier Planszowych. To wielka gratka dla wszystkich zapalonych graczy, ale i nowych odkrywców planszówek. 

Konwent rozpoczyna się 28 lipca w piątek o godzinie 15 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Srokowie ul. Plac Rynkowy 14. Miłośnicy gier przez kolejne dwa dni, czyli sobotę i niedzielę rozgrywki rozpoczynają od godziny 14, a grają do późnych godzin nocnych. Podczas trzydniowych zmagań, gracze zbierają punkty i walczą o cenne nagrody. Dodatkową atrakcją jest wymiana i sprzedaż gier, które leżą głęboko w szafie, a które mogą dać radość nowym posiadaczom. Nie zabraknie tez słodkości. Domowe ciasta i uśmiechy uczestników umilają długie i zacięte rozgrywki.

 

20160729_153703-1024x768

Tak rok temu bawili się uczestniczy podczas II Mazurskiego Konwentu Gier Planszowych.

Srokowski Klub Planszowy ,,Zawsze Wygrani” już po raz trzeci zaprasza do gier całe rodziny z powiatu kętrzyńskiego  -Integracja i dobra zabawa – mówią organizatorki Barbara Budrewicz i Marta Jurgiełajtis –gwarantujemy przesympatyczne towarzystwo, ciasta domowej roboty i wiele gier planszowych do wyboru. Zawsze będzie z kim zagrać. Jeśli ktoś lubi dobrą zabawę przy nieśmiertelnych planszówkach, to zapraszamy. Warto powiedzieć, że osoby, które nie miały do czynienia z grami planszowymi, nie powinny się zrażać. My wszystko pokażemy, wytłumaczymy i dajemy słowo, że każdy wkręci się w wir rozgrywek. 

 

20248294_1713889005574710_2198218819287961027_o
Weekend z grami 28-30 lipca w Srokowie.

 

Jeszcze więcej atrakcji!

Jeżeli wakacyjne plany i wyjazdy uniemożliwią uczestnictwo w III Mazurskim Konwencie w Srokowie, jest czego żałować. Jednak będzie okazja do nadrobienia straconych punktów, biorąc udział w… IV Mazurskim Konwencie Gier Planszowych. Powiatowy Dom Kultury ,,Czerwony Tulipan” wspólnie ze Srokowskim Klubem Planszowym ,,Zawsze Wygrani” w dniach 21-22 października zapraszają na zagrany weekend. Jesienna aura sprzyja ,,Chińczykowi” i innym grom, więc sala Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie przy ul. Poznańskiej 21, powita wszystkich spragnionych emocji graczy. Nie zabraknie konkurencji, słodkości,  giełdy gier i atrakcyjnych nagród. Każdy znajdzie ciekawą propozycję dla siebie i będzie miał okazję do zagrania w nowe i nieznane gry planszowe. Zapraszamy całe rodziny, dużych i małych odkrywców planszowych przygód.

 

Konwent gier (1)
IV Mazurski Konwent Gier Planszowych już w październiku!

 

 

 

Paulina Wasilewska/Powiatowy Dom Kultury ,,Czerwony Tulipan”