SELFIE Z ULUBIONYM NAUCZYCIELEM

Słitfocie zrobione komórką wciąż królują w internecie i nic dziwnego, bo może je sobie zrobić każdy. Wielu jednak uważa, że to już przeżytek. Czy aby na pewno? Zorganizowaliśmy konkurs na selfie z ulubionym nauczycielem. Była nie tylko dobra zabawa, ale i nagrody za najlepsze prace. Zajrzyjcie do naszej relacji.

_MG_0087_mW dniu 20 czerwca 2018 r. w Powiatowym Domu Kultury „ Czerwony Tulipan” o godz. 09:00 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu  „Selfie z moim nauczycielem”. Nie tylko razem świetnie się bawiliśmy.

_MG_0141_m

Nauczyciel, mentor, mistrz – jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Pierwsza po rodzicach, która jest dla nas autorytetem, wskazuje nam właściwe ścieżki oraz zaszczepia w nas ciekawość do świata.  Przysłanie fotografii autoportretowej to dowód na to, jak ważne są chwile w naszym życiu.

_MG_0041_m

Zwycięzcy:

I miejsce:     Gabrysia Moszczyńska

Szkoła Podstawowa nr.3 w Kętrzynie. Nauczyciel: Marta Mierzwicka     

II miejsce:   Grupa „ Smerfy„

Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr.3 w Kętrzynie.

Nauczyciel: Marta Mierzwicka

III miejsce:  Maja Jakoniuk

Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr.3 w Kętrzynie.

Opiekun: Ewa Jakoniuk

Nauczyciel: Katarzyna Lubiewska, Barbara Skrodzka, Barbara Graczyk.

_MG_0006_m

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie. Ujęci pięknem i prostotą zdjęć, cieszymy się że takie relacje łączą naszych bohaterów. Zdjęcia konkursowe można oglądać w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie do końca wakacji. Do zobaczenia wkrótce!

Foto: Dorota Gawerska