WAKACYJNE HOPSANIE W ,,CZERWONYM TULIPANIE”

Wakacje i pogoda za oknem dopiero zaczynają się rozkręcać, jednak dzieci już podskakują z radości. Działo się tak podczas zajęć na trampolinach, które w Powiatowym Domu Kultury ,,Czerwony Tulipan” prowadzi doświadczona instruktorka Agnieszka Wienskiewicz.

16-ścioro uśmiechniętych dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej ,,Klucz”, hopsało na trampolinach ile sił w nóżkach – Jest super! Bardzo lubię skakać i sprawia mi to wielką frajdę. – mówiła zmęczona, ale zadowolona uczennica 3 klasy. Dzieci w ramach półkolonii ,,Zdrowo i wesoło”, uczestniczą w wielu warsztatach sportowych – Chcemy pokazać najmłodszym, że w zdrowym ciele jest zdrowy duch. Przez dwa tygodnie czynnie bierzemy udział w zajęciach sportowych i rozmawiamy o zdrowiu. Uczestniczyliśmy już w zajęciach CrossFittowych, udzielono nam lekcji bilarda i zapasów. Ważnym elementem zdrowia jest tez dieta, więc wspólnie przygotowujemy sałatki i koktajle owocowe, które poleciła nam pani dietetyk. Wierzymy, że ta wiedza pozostanie z dziećmi na zawsze. – mówiły nauczycielki Beata Balak i Iwona Połubińska.

11
-Skakanie na trampolinach jest super zabawą! – mówiły zgodnie dzieci.

Nie tylko dzieci uwielbiają podskakiwać. Agnieszka Wienskiewicz prowadzi grupę trampolinową dla dorosłych. Po męczących ćwiczeniach panie są zadowolone, a dodatkowe kilogramy znikają w oczach.

Chętni mogą zadzwonić (tel. 516 234 843) i zapytać, czy są wolne miejsca. Spróbować nie zaszkodzi! Zajęcia odbywają się w Powiatowym Domu Kultury ,,Czerwony Tulipan” przy ulicy Pocztowej 13 w:

  • Poniedziałek
    17:30 – trampoliny gr. podstawowa
    18:40 – trampoliny gr. zaawansowana
  • Czwartek
    18:30 – trampoliny gr. podstawowa
    19:40 – trampoliny gr. zaawansowana

 

15
Wyskakane i zadowolone dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej ,,Klucz” w Kętrzynie.

 

 

Paulina Wasilewska/Powiatowy Domu Kultury ,,Czerwony Tulipan”